WORKI NA WARZYWA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Worki na warzywa to ekologiczne opakowania o szerokim zastosowaniu, wykonane z lnu są najlepszym sposobem na przechowywanie produktów spożywczych takich jak cebula, czosnek, ziemniaki czy grzyby. Warzywa świetnie czuja się w naturalnym otoczeniu. Len jest znany ze swoich właściwości antybakteryjnych i antyalergicznych. Ponadto spowalnia wysychanie, zabezpiecza przed pleśnią i reguluje wilgotność. Jeżeli chcemy wprowadzić do swojego domu ekologiczne rozwiązania, to worki na warzywa z lnu mogą być ku temu pierwszym krokiem. Jest to również bardzo dekoracyjne wyposażenie naszej kuchni i spiżarki.

Praktyczne woreczki na warzywa

Nie masz pomysłu na to, jak przechowywać warzywa? Używasz foliowych siatek i plastikowych pojemników, które nie są ani estetyczne, ani dobre dla zdrowia? W takim razie postaw na oferowane przez nas woreczki na warzywa wykonane z bezpiecznych, naturalnych materiałów. Dzięki nim w Twojej kuchni nie tylko zapanuje porządek – mogą one stanowić jednocześnie znakomitą dekorację wnętrza. Ekologiczne woreczki na warzywa to strzał w dziesiątkę, jeśli lubisz rustykalne, stylowe kuchenne dodatki!

Lniane woreczki na warzywa – co możesz w nich przechowywać?

Warzywa to ważny element diety, dlatego na pewno nie brakuje ich w Twojej spiżarce. Jednak ich przechowywanie to nie lada wyzwanie – aby były one świeże przez jak najdłuższy czas, warto postawić na wielorazowe siatki na warzywa uszyte z naturalnych tkanin. Dzięki temu ochronisz je przed zakurzeniem, a jednocześnie zapewnisz im dostęp do powietrza. Ponadto lniane woreczki na warzywa pochłaniają też wilgoć, która jest przyczyną rozwoju pleśni i grzybów.

Znajdziesz u nas woreczki na warzywa, które możesz wykorzystać do przechowywania między innymi:

  • ziemniaków – są to największe modele, w których zmieści się nawet kilka kilogramów kartofli
  • cebulę
  • czosnek
  • suszone grzyby
  • i wiele innych skarbów z warzywniaka – woreczki na warzywa sprawdzą się do przechowywania marchewek, korzenia pietruszki, selera, buraków, a nawet zieleniny.

W naszej ofercie znajdziesz też mniejsze modele, które możesz wykorzystać jako ekologiczne woreczki na zakupy. Zabierz ze sobą jeden z nich do zieleniaka, a kupione przez Ciebie warzywa nie ucierpią i nie zwiędną w czasie drogi do domu. Możesz też postawić na lniany zestaw, na który składają się worek na chleb, ziemniaki, czosnek i cebulę.

Za co polubisz nasze wielorazowe woreczki na warzywa?

Udowadniamy, że ekologiczne wielorazowe woreczki na warzywa, nie muszą być nudne! Zadbaliśmy o to, aby znalazły się na nich efektowne napisy oraz grafika – wykonane techniką haftu – które informują o ich przeznaczeniu. Natomiast ich naturalny kolor to ich atut – takie wielorazowe siatki na warzywa wprowadzą ciepły, domowy klimat do każdej kuchni.

Lniane woreczki na warzywa mają gruby wytrzymały sznurek, który nie urwie się nawet wtedy, jeśli w jego wnętrzu znajdzie się kilka kilogramów ziemniaków, marchewek czy buraków. Sznurek ten umożliwia także łatwe otwieranie i zamykanie takiej siatki.

Ekologiczne woreczki na zakupy możesz wykorzystać podczas wizyty w warzywniaku, ale przydadzą Ci się także w domu. Przechowasz w nich natkę pietruszki, koperek albo sałatę.

Wielorazowe woreczki na warzywa oraz ekologiczne woreczki na zakupy możesz prać w pralce w temperaturze 40° C, ale bez użycia detergentów. Ponadto wielorazowe siatki wykorzystasz też w.. garderobie! Staną się one jednymi z Twoich ulubionych domowych gadżetów, gdyż mogą pomóc Ci uporządkować spiżarnię, ale mniejsze modele nadają się także do przechowywania biżuterii i innych drobiazgów.

Ekologiczne woreczki zmienią oblicze Twojej kuchni – nadadzą jej uroku i pomogą Ci przechowywać Ci zapasy warzyw!

Przewiń do góry