Świece sojowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Świece sojowe

W naszym asortymencie znajdziesz piękne świece sojowe, które sprawią, że każde pomieszczenie będzie bardziej przytulne. To produkty o nietypowych kształtach, które nie tylko cieszą ciepłym, klimatycznym płomieniem, lecz także mogą być doskonałą dekoracją każdego wnętrza, zwłaszcza nowoczesnego. Oferujemy świece z ciekawymi rzeźbieniami, a także te umieszczone w ozdobnych słoiczkach.

Nasze tanie świece sojowe to świetne rozwiązanie przede wszystkim w sytuacji, gdy szukasz produktów naturalnych. Zostały one wytworzone z soi, czyli charakterystycznych ziaren o wielu zastosowaniach. Ta roślina wzrasta w kontrolowanych warunkach, dlatego świece z niej wykonane są bezpieczniejsze dla zdrowia użytkowników. Oprócz tego wosk uzyskany w ten sposób pozwala na łatwe formowanie, dlatego może przyjmować nawet najbardziej skomplikowane, artystyczne kształty.

Czym cechują się świeczki sojowe?

Świece sojowe cieszą się ogromną popularnością ze względu na swoje właściwości. Do najważniejszych zalet takich produktów można zaliczyć:

  • brak wydzielania szkodliwych, ropopochodnych substancji, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych świec parafinowych;
  • brak własnego zapachu – świece pachną tylko dodanymi olejkami zapachowymi;
  • zastosowanie całkowicie naturalnych, roślinnych materiałów, wzrastających na sprawdzonych plantacjach;
  • czysty płomień w trakcie palenia się świecy, bez sadzy oraz dymu;
  • zastosowanie materiałów, które są w pełni odnawialne i biodegradowalne – soja rośnie na plantacjach, a więc nie istnieją jej ograniczone złoża, jak ma to miejsce w przypadku ropy naftowej;
  • niska temperatura topnienia wosku, a więc mniejsze ryzyko poparzenia poprzez dotknięcie zapalonej świeczki;
  • dłuższa wydajność – w porównaniu do modeli parafinowych świeczki sojowe palą się znacznie dłużej, czasami nawet dwukrotnie;
  • brak tunelowania się – pozwala to na równomierne wypalanie wosku i wykorzystanie świec do samego końca.

Świeca sojowa jest doskonałym wyborem dla osób, które odczuwają różnego rodzaju dolegliwości podczas palenia klasycznych produktów parafinowych. Są one również świetnym sposobem na stworzenie przytulnej atmosfery, zwłaszcza wieczorami. W naszym sklepie znajdziesz świece sojowe inne niż wszystkie. To produkty wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Sojowe świece zapachowe

W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim naturalne świece sojowe bezzapachowe. Istnieje jednak możliwość wykonania takich produktów także w wersjach aromatyzowanych. W naszym sklepie znajdziesz m.in. zestawy do samodzielnego tworzenia świec sojowych. W ich skład wchodzą olejki, które można dodać do masy lub całkowicie z nich zrezygnować, w zależności od własnych preferencji.

Sojowe świece zapachowe mogą mieć różne aromaty. Najczęściej są to zapachy roślinne. Wśród dostępnych produktów ogromną popularnością cieszą się naturalne świece zapachowe sojowe pachnące lawendą, pomarańczą czy wanilią oraz cytryną. Oprócz tego w zimowych kompozycjach zapachowych doskonale sprawdzi się olejek cynamonowy.

Sojowe świece zapachowe pozwalają na stworzenie niesamowitego klimatu w mieszkaniu. Nie tylko dają charakterystyczną, ciepłą poświatę – cenioną przede wszystkim wieczorami, ale roztaczają też piękny, naturalny zapach w pomieszczeniu, który utrzymuje się w powietrzu przez wiele godzin. W przypadku zestawów do samodzielnego tworzenia świec sojowych możesz zdecydować, jak połączysz dołączone olejki zapachowe oraz jakie będzie ich stężenie w gotowym produkcie.

Świece sojowe jako piękna dekoracja wnętrz

Naturalne świece sojowe to doskonały wybór dla osób, które chcą udekorować dane wnętrze. Takie produkty prezentują się niezwykle efektownie nawet w sytuacji, gdy ich knot nie jest zapalony. Z pewnością będą wyglądać niesamowicie w świecznikach. Mogą być wykorzystywane również jako dekoracja wnętrz w trakcie romantycznych kolacji czy spokojnych wieczorów spędzanych we dwójkę. Warto pamiętać, że świeczki sojowe palą się bardzo długo. Zaledwie 125 ml wystarczy na 25 godzin ciągłego korzystania. Świeczkę można również w dowolnym momencie zgasić i zapalić ponownie, zgodnie z własnymi potrzebami. Wosk wytapia się równomiernie, dlatego świece sojowe mogą wyglądać pięknie i być dekoracją wnętrza, nawet jeśli są w połowie wypalone.

Oferujemy tanie świece sojowe w naturalnych odcieniach, dlatego z łatwością dopasujesz je do wyposażenia konkretnego pomieszczenia. Są to przepiękne dekoracje, wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Wyrzeźbiono w nich piękne wzory, zarówno te geometryczne, jak i przypominające twarze. Takie świeczki sprawdzą się idealnie także jako pomysł na prezent.

Przewiń do góry