Zobacz, z jakiej nowej

przestrzeni nadajemy

do Ciebie

www.aleworek.pl

aleWorek – worek pełen pomysłów - sklep, który ma dla Ciebie lniane worki, plecaki worki i dodatki dla domu, akcesoria do kuchni w stylu slow life.

AleWorek - noszę się naturalnie

Worki lniane

Torby i torebki

Plecaki-worki

adka
Kto za tym stoi?

ADKA czyli artystyczna, dokładna, kreatywna… Adrianna

Adrianna – założycielka i szefowa. Mózg i serce organizmu. Pewnie i z wdziękiem wpadła w świat biznesu kreując w nim przestrzeń na wyjątkowe produkty (to już 8 lat). Kocha len i wierzy w jego moc. Prywatnie fanka swojego psa i spełniająca się w wielu dziedzinach kobieta. Jak zaczęła się przygoda z aleWorek, dowiesz się więcej z zakładki O aleWorek. 

W swojej codziennej pracy wspierana przez zgrany zespół ludzi, których łączy: miłość do tkanin, wiedza, która jest podporą kreacji, potrzeba tworzenia pięknych i trwałych rzeczy, poszanowanie środowiska i wiara w len.

Bestsellery

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki na WSZYSTKIE produkty

Idealne na prezent

Czy to lniany worek do chleba dla Mamy, plecak worek dla koleżanki, czy torebka dla samej siebie, w aleWorek znajdziesz wyjątkowe prezenty na wiele okazji!

Praktyczne i polskie

Od pomysłu przez projekt po wykonanie robimy w Poznaniu praktyczne i funkcjonalne torby i plecaki i wspieramy lokalnych artystów i marki. 

Estetyka

Tworząc designerskie produkty inspiruje nas życie i natura. Proponujemy produkty wysokiej jakości, przy których poczujesz się przytulnie, zadbana, piękna. 

Promocje

Ostatnio na blogu

5 pomysłów na prezent pod choinkę od aleWorek!

To że aleWorek to worek pełen prezentów, wiemy od dawna. Teraz, dorzucamy jeszcze więcej produktów, które wspierają Cię każdego dnia, bo w końcu prezenty są dobre …

5 pomysłów na prezent pod choinkę od aleWorek! Czytaj więcej »

Jak może być jeszcze lepiej?

W poniedziałek podzieliliśmy się z Wami dobrymi wiadomościami – decyzją o otwarciu sklepu stacjonarnego w Galerii Malta pod szyldem aleWorek & friends. Jesteśmy dumni, że kolejny …

Jak może być jeszcze lepiej? Czytaj więcej »

Kolekcja 2021 Wolność. Radość. Kwiaty.

Jak to jest, że gdy zaczynasz projektować nową kolekcję, nie wiesz o niej nic? Wiesz tylko, że ma być. Później, 3 prysznice dalej i 5 …

Kolekcja 2021 Wolność. Radość. Kwiaty. Czytaj więcej »

Szukasz ilości hurtowych?

Zrealizujemy je razem!

Przewiń do góry