Zrób sobie niespodziankę!
Zamów MYSTERY BOX

aleWorek – worek pełen pomysłów - sklep, który ma dla Ciebie lniane worki, plecaki worki i dodatki dla domu, akcesoria do kuchni w stylu slow life.

AleWorek - noszę się naturalnie

Worki lniane

Torby i torebki

Plecaki-worki

adka
Kto za tym stoi?

ADKA czyli artystyczna, dokładna, kreatywna… Adrianna

Adrianna – założycielka i szefowa. Mózg i serce organizmu. Pewnie i z wdziękiem wpadła w świat biznesu kreując w nim przestrzeń na wyjątkowe produkty (to już 8 lat). Kocha len i wierzy w jego moc. Prywatnie fanka swojego psa i spełniająca się w wielu dziedzinach kobieta. Jak zaczęła się przygoda z aleWorek, dowiesz się więcej z zakładki O aleWorek. 

W swojej codziennej pracy wspierana przez zgrany zespół ludzi, których łączy: miłość do tkanin, wiedza, która jest podporą kreacji, potrzeba tworzenia pięknych i trwałych rzeczy, poszanowanie środowiska i wiara w len.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki na WSZYSTKIE produkty

Idealne na prezent

Czy to lniany worek do chleba dla Mamy, plecak worek dla koleżanki, czy torebka dla samej siebie, w aleWorek znajdziesz wyjątkowe prezenty na wiele okazji!

Praktyczne i polskie

Od pomysłu przez projekt po wykonanie robimy w Poznaniu praktyczne i funkcjonalne torby i plecaki i wspieramy lokalnych artystów i marki. 

Estetyka

Tworząc designerskie produkty inspiruje nas życie i natura. Proponujemy produkty wysokiej jakości, przy których poczujesz się przytulnie, zadbana, piękna. 

Ostatnio na blogu

Dlaczego nawiązaliśmy współpracę z Moonholi?

Od samego początku, kiedy jako aleWorek tworzyliśmy lniane (tak cenione przez Was worki), to dla nas nie były to tylko worki, ale okazja, aby przekazać …

Dlaczego nawiązaliśmy współpracę z Moonholi? Czytaj więcej »

Co na prezent dla kobiety?

Co na prezent dla kobiety? Poznaj praktyczne pomysły

Kobiety zasługują na uznanie przez cały rok. Można jednak wyróżnić kilka szczególnych dni, kiedy wypada jeszcze bardziej docenić panie z Twojego otoczenia. Takie okazje to …

Co na prezent dla kobiety? Poznaj praktyczne pomysły Czytaj więcej »

Pomysły na eko prezent

Każda okazja jest dobra, aby okazać sympatię drugiej osobie i wręczyć drobny upominek. Znalezienie odpowiedniego prezentu może jednak przysporzyć sporo problemów, zwłaszcza gdy chcesz podarować …

Pomysły na eko prezent Czytaj więcej »

Szukasz ilości hurtowych?

Zrealizujemy je razem!

Przewiń do góry