Jubileusz firmy - rocznica

Jak wybrać prezent na jubileusz firmy? Podpowiadamy

Jubileusz firmy to szczególne wydarzenie, które wymaga odpowiedniej oprawy. Okrągła rocznica założenia firmy jest znakomitą okazją do świętowania sukcesu przedsiębiorstwa. Jest to także idealny moment na to, aby podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w jego rozwój. Zastanawiasz się, jaki prezent na jubileusz firmy będzie najlepszy? Poznaj zatem nasze sprawdzone propozycje dla upominki dla swoich pracowników.

Dlaczego warto świętować jubileusz firmy?

Zanim przedstawimy Ci nasze pomysły prezentów na jubileusz firmy, chcemy wyjaśnić, dlaczego warto go świętować. Być może dla niektórych osób wydarzenie to jest całkowicie zbędne – jednak nic bardziej mylnego. To właśnie ta uroczystość przypomina o odniesionym sukcesie, wytrwałości i trudzie pracy, który włożyły wszystkie zatrudnione osoby. Kolejny rok funkcjonowania firmy świadczy o dobrych relacjach między pracownikami, bez których nie byłaby możliwa owocna współpraca. Śmiało więc można stwierdzić, że jest to swego rodzaju święto każdego z pracowników, niezależnie od zajmowanego przez nich szczebla. Warto zatem zrobić wszystko, aby przygotowana uroczystość na długo zapadła w pamięci wszystkich uczestników wydarzenia. Pomogą Ci w tym przemyślane prezenty na jubileusz firmy, które sprawią personelowi firmy mnóstwo radości i uczynią ten dzień niezapomnianym.

Jak wybrać najlepszy prezent na jubileusz firmy?

Nie wiesz, jaki prezent na 25-lecie firmy będzie najlepszym wyborem? Zastanawiasz się, na jaki rodzaj upominków dla pracowników warto się zdecydować? Zwróć zatem uwagę na kilka istotnych kwestii.

Określ budżet

Nie wiesz, czy lepszym wyborem będą symboliczne gadżety na jubileusz firmy, czy też nieco droższe prezenty? Wiele zależy od budżetu, jakim dysponuje Twoja firma oraz od liczby zatrudnionych osób. Firmy, które zatrudniają kilku lub kilkunastu pracowników, mogą pozwolić sobie na bardziej ekskluzywne podarunki niż przedsiębiorstwa, w których pracuje kilkadziesiąt lub kilkaset osób.

Określ charakter prezentu

Prezenty na jubileusz firmy mogą mieć różny charakter:

  • praktyczny,
  • dekoracyjny,
  • personalizowany,
  • symboliczny.

Określ zatem, jaką rolę ma pełnić podarunek dla Twoich pracowników. Dobrym wyborem są prezenty, które łączą w sobie więcej niż jedną funkcję, np. element dekoracyjny, który jest także funkcjonalny.

Jubileusz firmy – pomysły na prezent

Już wiesz, na co zwrócić uwagę wybierając prezent na 30-lecie firmy lub każdą inną okrągłą rocznicę. My zebraliśmy nasze sprawdzone propozycje, które mogą okazać się wyborem idealnym właśnie dla Twojego przedsiębiorstwa.

Skórzane akcesoria

Skóra to materiał, który jest ponadczasowy i nigdy nie wychodzi z mody. Jej atutem jest także trwałość, gdyż odpowiednio impregnowane skórzane akcesoria mogą przetrwać naprawdę długie lata. Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent wybrać na jubileusz firmy rozważ zakup takich dodatków jak: portfel, wizytownik czy aktówka.

Alkohol w niebanalnym wydaniu

Alkohol to jeden z uniwersalnych podarunków, który pasuje przy niemal każdej okazji. Sprawdzi się także jako prezent na 25-lecie firmy czy też 30. rocznicę jej powstania. Nic w tym dziwnego, w końcu kieliszek ulubionego trunku to także doskonały sposób na uczczenie sukcesu. Aby jednak dodać butelce wyjątkowego charakteru, zadbaj o jej właściwą oprawę. Skrzynka na wino z grawerem czy też oryginalna etykieta z logo firmy mogą być właśnie tym, czego szukasz.

Ekologiczne prezenty DIY

Własnoręcznie przygotowane prezenty to wyjątkowe podarunki, które cieszą się niezwykłą popularnością. Trudno zaprzeczyć temu, że rękodzieło obecnie jest w modzie i nic nie zapowiada tego, by trend ten miał ulec zmianie. Jaki zatem produkt DIY sprawdzi się jako prezent na jubileusz firmy? Sprawdzoną propozycją są wysokiej jakości lniane worki do chleba, które dostępne są w ofercie naszego sklepu. Możesz wybierać spośród pojedynczych worków lub też całych zestawów. Sprawdzą się do przechowywania pieczywa w każdych warunkach, gwarantując wypiekom dłuższą świeżość. W naszym sklepie dostępne są także torby na zakupy, które mogą być świetnymi gadżetami na jubileusz firmy. Ciekawą propozycją są worki plecaki, np. worek z kodury „Indiana” lub klasyczny worek z kodury „Black”. Płci pięknej przypaść do gustu mogą ekotorby, np. torba Recycled PET.

Świece sojowe

Szukasz czegoś, co może być dodatkiem do większego prezentu z okazji jubileuszu firmy? Postaw zatem na zapachowe świece sojowe, które są naturalne i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. A może chcesz zachęcić swoich pracowników do samodzielnej pracy? Poznaj zatem nasz zestaw Zrób sobie 3 świece sojowe, który gwarantuje dobrą zabawę podczas całego procesu tworzenia. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne, czyli m.in.:

  • 3 szklane słoiki,
  • 3 drewniane knoty,
  • 3 podstawki do knotów,
  • buteleczki z olejkami eterycznymi,
  • naklejki do opisania świeczek,
  • woreczek z bawełny.

Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja obsługi w formacie PDF. Twoi pracownicy przekonają się, że robienie świec jest naprawdę prostym i wciągającym zajęciem.

Przewiń do góry