Dlaczego nawiązaliśmy współpracę z Moonholi?

Od samego początku, kiedy jako aleWorek tworzyliśmy lniane (tak cenione przez Was worki), to dla nas nie były to tylko worki, ale okazja, aby przekazać światu, że można żyć inaczej, piękniej i bliżej natury. I nie ważne, czy to były worki, obrusy, czy pościel. One miały Wam nie tylko służyć, ale być też nośnikiem idei slow life – życia, w którym czas płynie wolniej, a ludzie otaczają się przedmiotami tworzonymi z pasją. I tak też było, kiedy pojawił się pomysł współpracy z innymi markami, dla których ważne są te same wartości. Gdy zaprosiliśmy do wspólnych działań przyjaciół, to jednym z nich była właśnie marka Moonholi.

Co przekonało nas do współpracy z marką Moonholi?

Moonholi to firma tworząca wyjątkowo piękne i wykonane z największą precyzją maty do jogi. Byliśmy ciekawi, jak zareagujecie na maty z odrobiną magii, bo dla nas one są niezwykłe.
Maty do jogi od Moonholi uważane są za jedne z najlepszych, ale i za najpiękniejsze na polskim rynku. Sprawdziliśmy i sami się w nich zakochaliśmy. Poza tym wszystkie maty do jogi są ekologiczne i wyprodukowane z dbałością o środowisko i Twoje bezpieczeństwo. I wreszcie Moonholi ma w swojej ofercie cały wachlarz mat z różnych tworzyw i o różnych właściwościach dostosowanych do potrzeb każdego miłośnika jogi.

W ich ofercie znajdziesz i kauczukowe maty do jogi z mikrofibrą i maty do jogi pro z poliuretanu o bezkompromisowej przyczepności, a też lekkie, składane maty do jogi podróżne i mini maty do jogi, czyli tzw. joga pady. Niezależnie czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z jogą, czy jesteś już zaawansowanym joginem, dzięki Moonholi znajdziesz idealną matę do Twojej praktyki.

Nas maty do jogi wprost zachwyciły. Ich ekologiczna produkcja gwarantuje bezpieczną praktykę, a piękne wzory mat do jogi sprawiają, że ćwiczysz z prawdziwą przyjemnością.

Napiszcie nam, co sądzicie o matach od Moonholi i czy chcecie więcej takich piękności w naszym sklepie.

Przewiń do góry