Kolekcja 2021 Wolność. Radość. Kwiaty.

Jak to jest, że gdy zaczynasz projektować nową kolekcję, nie wiesz o niej nic? Wiesz tylko, że ma być. Później, 3 prysznice dalej i 5 wyjść na spacer, wiesz, że “to to”. Posłuchaliśmy też Was, klienci projektując takie produkty, jakie potrzebujecie. Cieszę się, że możemy tworzyć piękne plecaki razem!

Wolność.

W imię wolnych rąk! To hasło przewodnie tej sesji. Nerki i plecaki-worki oraz pokrowce na matę to wszystkie produkty, gdzie idąc na spacer możesz mieć wolne ręce. Ostatnio zastanawiałam się, dlaczego nie noszę już torebek? Odpowiedź przyszła szybko. Mam 40 kg psa na każdym spacerze i wystarczająco ona wyrywa mi już ręce 😉 A tak na serio, to torby mi się zsuwają z ramienia i mi niewygodnie. Grzecznie wróciłam do noszenia plecaków. Także w imię wszystkich WOLNYCH rąk!

Radość.

Radość budząca się na wiosnę, słońce wpadające przez okno, ciepłe promyki słońca na naszych twarzach, to dlatego zachęcamy Was do noszenia naszych produktów. Być na zewnątrz, spacerować, biegać, śmiać się. I w końcu to nasza radość z patrzenia, jak maszerujecie z naszymi produktami po mieście, czy lesie. To uśmiech na twarzy z każdego pozytywnego komentarza za naszą pracę i wysiłki.

Kwiaty.

Inspiracją do tej kolekcji były niewątpliwie kwiaty. Piękne, kolorowe i świeże. Lubię w domu co tydzień zaopatrzyć się w kilka kwiatów do wazonu. W mieszkaniu od razu jest przytulnie i pięknie. Ktoś mi ostatnio powiedział, że lubię otaczać się pięknem. Na początku pomyślałam, że to zarzut, ale po chwili stwierdzam, że to komplement. TAK! Kocham piękne rzeczy i piękno wkoło siebie. Kocham przyjemność, a kwiaty niezmiennie mi się z tym kojarzą (Kwiatki w doniczce czekają na przesadzenie, także pisząc ten artykuł już wiem, co zrobię następnie).

Lookbook

Oto kilka zdjęć z naszej kolekcji. Więcej znajdziesz tu: https://www.aleworek.pl/kategoria-produktu/nowosci/

Przewiń do góry