Jak może być jeszcze lepiej?

W poniedziałek podzieliliśmy się z Wami dobrymi wiadomościami – decyzją o otwarciu sklepu stacjonarnego w Galerii Malta pod szyldem aleWorek & friends.

Jesteśmy dumni, że kolejny już rok (9 lat) możemy być dla Was taką fajną marką, która cały czas się rozwija. Tym razem do współpracy zapraszamy przyjaciół – same cudowne, polskie marki, które budują z nami tę przestrzeń. Jakie marki będziecie mogli doświadczyć, to jeszcze tajemnica, której rąbka tajemnicy będziemy uchylać w najbliższym czasie.

Zadaliśmy sobie pytanie jak może być jeszcze lepiej i w efekcie wychodzimy do Ciebie frontem. aleWorek & friends to przestrzeń stacjonarna, bo chcemy, by można było poczuć, dotknąć i zbadać każdym zmysłem te produkty, które proponujemy.

To tutaj będzie można doświadczyć, jak miękka jest lniana tkanina, powąchać olejki eteryczne, czy wybrać ceramikę, w której bogini będzie pić kawę. To także przestrzeń do zwolnienia, medytacji i kontemplacji nad pięknem, czucia, bo proponując te wyjątkowe produkty, zapraszasz piękno do wnętrza.

Oprócz tego wybrane produkty będzie można zamówić na naszej www – czy to z wysyłką prosto do przyjaciółki, czy to z odbiorem osobistym w centrum handlowym. To tutaj od teraz będzie nasze centrum zarządzania.

Jedno jest pewne – przed nami remonty i przygotowywania. Rebranding marki oraz ustalenia z przyjaciółmi, markami które będą nam towarzyszyć – słowem kawał roboty! Wszystko to dlatego, bo wierzymy, że WARTO.

1 października o 10:00 przecinamy wstęgę i otwieramy wrota tej przestrzeni, do której zapraszamy Ciebie! Wydarzenie trwa 10-18 przez cały tydzień, gwarantując moc atrakcji i wrażeń. Więcej szczegółów i link do wydarzenia znajdziesz TUTAJ: https://fb.me/e/12w50SuSp

To co, widzimy się na miejscu?

Gotowa/y na nowe? Nawet jeśli nie, daj się pozytywnie zaskoczyć, bo u nas to już tylko lekko i przyjemnie.

Przewiń do góry