5 pomysłów na prezent pod choinkę od aleWorek!

To że aleWorek to worek pełen prezentów, wiemy od dawna. Teraz, dorzucamy jeszcze więcej produktów, które wspierają Cię każdego dnia, bo w końcu prezenty są dobre zawsze i wszędzie, prawda? Każdy je lubi!

1. Dla kucharzy i kucharek, wirtuozów w kuchni, nasza nowość

Tarka ceramiczna nie współdziała z artykułami spożywczymi i jest bezpieczna dla człowieka, w przeciwieństwie do metalowych tarek, które mogą wpływać na jedzenie. Tarki są dostępne w 3 kolorach. Połączyliśmy je w komplet z woreczkiem na czosnek, by móc przechowywać też i drobne rzeczy naturalnie.

Zestaw tarka ceramiczna i woreczek na czosnek


2. Dla fanek domowego chleba

Pięknie spakowany, gotowy prezent prosto pod choinkę, który w środku ma nasz bestsellerowy worek do chleba i lniany ręczniczek kuchenny. Od teraz niech kreacja chleba nabierze innego znaczenia!

zestaw lniany pod choinkę
Zestaw lniany pod choinkę


3. Dla odważnych kreacji własnej

Instrukcja krok po kroku, wsparcie filmikiem i możliwość kontaktu w razie, gdy coś pójdzie nie tak? Oto nasza oferta na samodzielne wykonanie 3 świec sojowych. Daj się skusić i zrób coś swojego, poznaj, jakie to piękne uczucie i radość z palonych świec.


Zestaw DIY do robienia świec


4. Na długie zimowe wieczory

Świece sojowe z olejkami eterycznymi? Pozwól sobie na przytulne wnętrze, chwile pod kocykiem przy ciepłej herbacie. To się nam uruchamia w wyobraźni, gdy myślimy o świecach sojowych – wybierz zapach dla siebie!

Świeca sojowa


5. Dla wielbicieli i wielbicielek pięknego stołu

Czujesz, że pora ozdobić Twój dom na Święta? Nie musisz dalej szukać, bo mamy dla Ciebie coś, co doda uroku na stole. Bieżniki, podkładki z motywem świątecznym, do tego wykonanie z lnu? Jak może być jeszcze piękniej?!

Lniany Bieżnik „Boże Narodzenie”

Nie zwalniamy tempa i za moment dorzucimy propozycje na kolejne piękne i wyjątkowe rzeczy przygotowane przez naszych przyjaciół, partnerskich marek! Będzie ceramika, będzie biżuteria, po prostu nie możemy się doczekać!

Przewiń do góry