zwierzaki

Nowa kolekcja jesienna! Zwierzęta mocy

Każdy ma swoją ulubioną porę roku – dla niektórych jesień to piękno barw i kolorów, dla niektórych deszczowe popołudnia.

My zdecydowaliśmy się być po stronie barw i kolorów przygotowując nową kolekcję pt. Zwierzęta mocy. Ta mini kolekcja składa się z 3 motywów przewodnich – witamy koale, leniwice, tukany. Motywy zwierzaków zostały wpasowane w okrągłe torebki i plecaki worki z klapką. Tzw. okrąglak to torebka odszyta z ekoskóry z wodoodporną podszewką. W środku jest też kieszonka. Całość na długim, bawełnianym pasku. Torebka ozdobi każdą styliazację! Trochę bardziej sportowy wydżwięk mają plecaki worki z klapką zamykaną na karabińczyk. 3 klasyczne kolory miękkiej ekoskóry z klapką podszytą podszewką.

Naszą intencją na tę kolekcję jest wspieranie Ciebie kolorem, motywami i pięknymi tkaninami.

Sięgneliśmy po nowoczesne rozwiązania i formy. Chcemy, by te kolorowe akcesoria powodowały uśmiech na Waszych twarzach, bo z tym nam najpiękniej. Wybierz swój zwierzęcy symbol! To jakiego zwierza czujesz w sobie?

Koale to zwierzęta spokrewnione z kangurami, mieszkają w Australii.

plecak koala

Jedzą liście eukaliptusa i nimi też pachną. Większość czasu spędzając śpiąc na tych drzewach. Wolno w naturze jest ich tylko do 5000 osobników. Koale ze względu na swój tryb życia uznaje się za symbol spokoju, bezstresowego żywota i cierpliwości. Są przykładem powolnego korzystania z darów natury oraz równowagi pomiędzy sobą a światem.

Leniwca nie trzeba przedstawiać.

TOREBKA OKRĄGŁA

Sid z Epoki lodowcowej to nasz ulubiony przedstawiciel tego gatunku. Leniwce mieszkają w lasach równikowych Ameryki południowej i przez wycinkę drzew, grozi im wyginięcie. W przeciwieństwie do większości ssaków, leniwce nie regulują swojej temperatury przez zmianę tempa metabolizmu, tylko poprzez przechodzenie ze słońca, do cienia. W efekcie leniwiec potrzebuje o połowę mniej kalorii, niż ciała innych ssaków o podobnych rozmiarach. Dzięki temu pożywienie roślinne w pełni mu wystarcza. Leniwce są symbolem powolności, lenistwa i niespiesznego stylu życia.

W kolekcji są i Tukany, ptaki mieszkające w różnych rejonach i kontynentach.

tukany

Charakterystyczną ich cechą jest dużym, barwny dziub. Pokarm podrzucają w górę i łapią go dziobem w locie, a wodę piją jedynie z zagłębień kory i liści. To skrzydlaty symbol radości i szczęścia. Jak możecie wyczytać, intuicyjnie dobraliśmy na ten szczególny czas wizerunki zwierząt przynoszące spokój ducha i radość! Mamy nadzieję, że ta jesienna kolekcja spowoduje u Was uśmiech na twarzy i zainspiruje do tworzenia ciekawych kolekcji na co dzień.

Przewiń do góry