Mała, zgrabna i modna – zabierzesz ją wszędzie, podręczna nerka

Torebki i plecaki są bardzo stylowe i funkcjonalne, jednak nie każdy lubi takie rozwiązania. Za duże, nieporęczne, zbyt pakowne – to niektóre z argumentów przemawiających za wyborem innych dodatków. Ale jaką mamy alternatywę? 

Nerka to niezwykle modne rozwiązanie, które jest ponadczasowym hitem, zarówno u fanów praktycznych rozwiązań, jak i miłośników stylu.

Czym jest nerka?

Nerka, często nazywana saszetką, to niewielki element garderoby, spełniający jednocześnie funkcję torebki i paska. Zgrabna nerka, pomimo swoich rozmiarów, potrafi pomieścić naprawdę sporo rzeczy, takich jak chociażby półlitrowa butelka. Dodatkowo, regulowany pasek pozwala na dopasowanie jej indywidualnie do każdego typu sylwetki.

Do czego pasuje modna nerka?

Do wszystkiego! Jej fenomen polega właśnie na niesamowitej uniwersalności, ponieważ jest jak kameleon – pasuje jednocześnie do sportowych i eleganckich stylizacji. W zależności od gustu, można wybrać nerki w wielu kolorach i tylko od nas zależy, jak je wystylizujemy.

Pierwszym rozwiązaniem jest wybór nerki w klasycznym, stonowanym kolorze, takim jak brudny róż, który będzie pasował do wszystkiego – takie delikatne kolory nigdy nie dominują, dlatego nerka jedynie podkreśli ubrania i resztę dodatków. Drugą opcją jest natomiast wybór kilku nerek, w różnych kolorach, i dopasowywanie ich do humoru oraz okazji. To z pewnością dużo ciekawsze, bo pozwala na pobudzenie kreatywności i zabawę modą.

Podręczna nerka, czyli jak być eko

Wybór nerki może być także pierwszym krokiem do bycia eko! Warto wybierać modele wykonane ze sprawdzonych materiałów, tak jak w przypadku naszych nerek  Recycled PET. Cała kolekcja została wyprodukowana z materiału pochodzącego w 100% z recyclingu, a tkanina cechuje się najwyższą jakością. Jeśli więc zależy Ci jednocześnie na byciu modnym oraz dbaniu o środowisko, to podręczna nerka będzie najlepszym wyborem.

Nerki są małe, jednak pomieszczą wszystko, co niezbędne (telefon, szminkę, dokumenty, klucze czy portfel). To świetny patent, gdy zależy nam na wolnych rękach, wygodzie i nie chcemy nosić nic na ramionach. Krótko mówiąc, nerki są po prostu świetne!

Przewiń do góry