Len ma MOC! – nowe plecako-worki już w sprzedaży

Z zamiarem stworzenia plecaków MOCnych nosiłam się już jakiś czas. Najpierw pojawił się pomysł i tlił się pierwszy wzór, później wybrałam technikę wytworzenia, żeby na koniec zaopatrzyć się w materiały i uszyć prototypy. Plecaki pomocne odzwierciedlają 4 pory roku a także niosą afirmacyjne przesłanie, żeby każdy dzień był piękny. Wszystko jest wszystkim

Wzory skomponowane są z akwarelowych wzorów i nadrukowane są na grubszej bawełnie (PANAMA). Wierzchnia tkanina to nasz nieustraszony len w kolorze naturalnym, a w środku wspiera go jeszcze bawełniana, sygnowana podszewka. Sznurki natomiast są też 100% bawełniane.

Wiosna to żółte kwiaty z hasłem Wszystko jest wszystkim – im bardziej pracujemy nad jedną rzeczą tym bardziej uświadamiamy sobie, jak ta rzecz wpływa na inne tworząc związane ze sobą elementy. Wszystko jest wszystkim nabiera znaczenia zwłaszcza wiosną, gdy cały świat budzi się do życia po zimie.

Lato to różowe piwonie z hasłem Więcej życia w życiu – lato w pełni i słońce napełnia nas pozytywną energią, chcemy czuć i doświadczać. Przyjemność i więcej życia w życiu to właśnie kojarzy nam się z latem.Obfitość

Jesień to bordowe róże z hasłem obfitość – bo jesień to czas zbiorów i obfitości właśnie. To korzystanie z poprzedzających pór roku i bycie w i z obfitością.

Zima to gwiazdzista kompozycja z hasłem błogość – zima to czas na odpoczynek, na rozgrzewającą herbatę i pauzę, stąd pomysł o błogości – nic tylko się zatrzymać i błogo spędzić chwile.

Który wybierasz?

Pozdrawiam ciepło, ADA 🙂

Przewiń do góry