Kolekcja soczysta! Odkryj z nami nowe barwy lnianych sukienek.

Kolorowe sukienki wykonane z wysokiej jakości lnu to nowość z którą dla Was przychodzimy.

Soczysta jak cztery kolory na późne lato. Obfitość plonów i obfitość barw.
Taka myśl kierowała mną podczas wyboru całej palety kolorów do tej kolekcji. W każdym z produktów znajdziemy piękny, zmiękczany len i washpape lub korek. Co to za nowe tkaniny przeczytacie tutaj.

Odcienie różu i czerwieni

W kolekcji znajdziemy nowy wzór plecaka-worka z klapką i wodoodporną podszewką, miejską torebkę, która zmieści A4 i laptopa do 14 cali, a z nią w zestawie idzie porfel/saszetka. Mamy też poziomą torebkę z długim, regulowanym paskiem, która jest zgrabną opcją, gdy biegamy po mieście. Dodatki to klasycznie czarne, bawełniane paski i metalowe okucia.
Na pierwszy rzut mamy malinę, kolor czerwono-różowy, dla niektórych to nawet wiśnia.

Letnie barwy
Póżniej odsłaniamy się jak kwaśna i soczysta limonka przywodząca z pamięci szmaragdowy kolor skórki, jest też i turkus, który kojarzy się mi z piękną wodą znad morskiej przystani i na koniec stalowy szary – solidny i mocny niczym designerski talerz, z którego serwowane są owoce. Cztery kolory, cztery soczyste, zmiękczane lniane tkaniny.

Len, len, len…
Co zrobić, że zachorowałam na len już dawno temu? Chcemy szyć bez zająknięcia się o jakości, bo to dla nas sprawa oczywista. Dzięki nowej kolekcji wprowadzamy piękno w dodatkach do Twojej szafy, użyteczność i trwałość rozwiązań oraz sprawiamy, że dzięki nam, możesz nosić polskie produkty i być podziwiana za oryginalne dodatki. To gdzie zabierzesz nasze torebki ze sobą? Jak Wam się podoba nasza propozycja? Dodatkowo, jeśli zainteresowała Cię ta paleta barw, zapraszam do szytych na miarę sukienek, gdzie mogę stworzyć specjalnie dla Ciebie Cudną kreację. 

Przewiń do góry