Co wyjdzie z połączenia drukarki do tkanin, miłości do rysowania i symbolu mandali?

Dodatki dla domu do samodzielnego kolorowania!

100% lniana tkanina została nadrukowana w kontury mandali, a do zestawu dodaliśmy pisaki do tkanin, żebyś mogła stworzyć wzór, jaki sobie zapragniesz. Ostatnio popularnym sposobem na relaks, spokój było właśnie kolorowanie mandali, ale zanim przejdziemy dalej, wyjaśnię co, to takiego ta mandala? Mandala wywodzi się z tradycji hinduskiej, oznacza „koło życia, cały świat, święty okrąg”. Koło od wieków w każdej kulturze świata uważane jest za symbol doskonałości, harmonii.Tworzenie mandali można wykorzystywać jako formę terapii, pomocnej w odzyskaniu harmonii wewnętrznej, to forma art-terapii. Przede wszystkim pozwala się wyciszyć i skoncentrować. Rysowanie mandali pomaga wyrażać uczucia i emocje, to kreatywna forma spędzania wolnego czasu, która doskonale relaksuje. To właśnie dlatego szablon mandali na obrusach pojawił się u nas jako pierwszy produkt do kolorowania. Czy czujesz już tę dumę po skończeniu jedynego w swoim rodzaju obrusu? Ten zachwyt Twój i Twoich gości? My już nie możemy się doczekać. To prawdziwe kolorowanki w formacie XXL! Nie będziesz się nudzić przez dobrych kilka wieczorów. Do wyboru są podkładki, obrus oraz bieżnik.

Załączone pisaki dają możliwość pokolorowania konturów według tego, co Ci w duszy gra. Można to później też analizować – użyte kolory, ich ilość może mówić, co dzieje się obecnie w Twojej duszy. Poniżej przygotowałam krótką informację o znaczeniu kolorów:

ŻÓŁTY
Znaczenie pozytywne – słonce, światło, pogoda ducha, radość, zadowolenie, oświecenie, rozwój, uwolnienie intelektu, rozbudzona wyobraźnia, chęć działania, dążenie do wolności.
Znaczenie negatywne – strach przed ciasnota /klaustrofobia/, powierzchowność, zazdrość, mania wyższości.

POMARAŃCZOWY
Znaczenie pozytywne – optymizm, energia, radość życia, ambicja, łatwość nawiązywania kontaktów, aktywność, czułość, zdecydowanie, odwaga, siła, serdeczność, młodość, wiara w siebie.
Znaczenie negatywne – traktowanie życia zbyt lekko /beztroski/, żądza znaczenia /wygórowana ambicja/.

CZERWONY
Znaczenie pozytywne – miłość, chęć życia, zmysłowość, wiara w siebie, siła, wytrwałość, samodzielność.
Znaczenie negatywne – nienawiść, złość, pobudliwość.

RÓŻOWY
Znaczenie pozytywne – romantyzm, przychylność, poświecenie, wrażliwość, kobiecość, wstrzemięźliwość, delikatność, zdolność rozkoszowania się nawet małą rzeczą, elegancja, zgodność.
Znaczenie negatywne – tajemniczość, potrzeba ochrony, nierealność, niesamodzielność.

FIOLETOWY
Znaczenie pozytywne – zdolność do medytacji, duchowość, mistyczność, umiejętność łączenia przeciwieństw, zdecydowanie w uczuciach, indywidualizm.
Znaczenie negatywne – cierpienie, ból, melancholia, rezygnacja, „odwrócenie się”, zrzeczenie się np. własnej racji.

NIEBIESKI
Znaczenie pozytywne – pewność siebie, zrównoważenie, opanowanie, zgodność, spokój, odprężenie, tęsknota, wierność, idealizm, rozsadek.
Znaczenie negatywne – pustka, nuda, obezwładnienie, naiwność.

TURKUSOWY
Znaczenie pozytywne – przyjaźń, komunikatywność, pomysłowość, pewność siebie, urok osobisty, wdzięk, humor, „dusza towarzystwa”.
Znaczenie negatywne – kaprysy, mania wyższości, żądza uznania.

ZIELONY
Znaczenie pozytywne – żywotna natura, nadzieja, silna wola, równowaga emocjonalna, wytrzymałość, zdrowie, uznanie, ambicja.
Znaczenie negatywne – wygórowana ambicja, nieszczerość, żądza władzy.

CZARNY – SZARY
Znaczenie pozytywne – honor, zachowanie godności, odnawianie się, powracanie.
Znaczenie negatywne – śmierć, zniszczenie, żałoba, grzech, strach, obawa, strata, niebezpieczeństwo, beznadzieja, niechęć, przymus, przesycenie.

BIAŁY
Znaczenie pozytywne – czystość, niewinność, doskonałość, szlachetność, cnota, rzeczowość, wzniosłość, wybawienie.
Znaczenie negatywne – obojętność, chłód, abstrakcyjność, przesadny perfekcjonizm.

Czy to znaczy, że mam patrzeć, co i jak maluję? Nie, najlepiej przygotować sobie wolne miejsce, gorącą herbatę i zapalić świeczkę, znaleźć czas dla siebie bez włączonego telewizora i… użyć flamastrów, jak Cię prowadzi serce. Masz gwarancję, że wyjdą cudowne rysunki. Po skończeniu zaprasuj obrus w celu utrwalenia pisaków. Daj proszę znać, czy taki produkt, przypadł Ci do gustu, a już w ogóle będziemy wniebowzięci, jak pochwalisz się pokolorowaną mandalą prosto z Twojej przestrzeni!

p.s. Kolorowanie podkładek to fajny sposób na spędzenie miło wieczoru ze znajomymi, więc może zaproś i ich do zabawy?

Przewiń do góry