wakacje

Woreczki przydatne podczas dalszych podróży

Słońce, plaża, gorący piasek – ta wizja kusi, odkąd za oknem z nieba leje się żar i woda częstuje chłodem. Jednak co jest najbardziej męczącym elementem podróży? Pakowanie. Ile razy zdarzyło Ci się użyć do tego reklamówek, żeby wszystko posegregować, a całość i tak wychodziła jak zwykle? Nastaw się pozytywnie i pożegnaj foliówki! To worki materiałowe są przyszłością – przekonaj się!

Zamień reklamówkę na worki na bieliznę

woreczki bawełnianeNajlepszym sposobem na ogarnięcie tematu pakowania jest segregacja – to wiadomo nie od dziś. Od równie dawna jako pomoc w wykonaniu tego zadania używano foliowych reklamówek – zwłaszcza na bieliznę. Zazwyczaj dwóch: na tę czystą i na brudną. W dodatku często były one podobne do siebie i zdarzało się je pomylić – zamiast świeżej bielizny trafić na tę, która miała być uszykowana do prania. Wychodzimy naprzeciw takim problemom. Bawełniane worki z podpisami sprawdzą się idealnie jako opcja na wyjazd – która nie dość, że jest oryginalna i młodzieżowa, to jeszcze ekologiczna, bo wielokrotnego użytku. A co zrobić, żeby takie podróżne worki wpasować w morski klimat? Ich design zrobi to za Ciebie. Marynarski motyw w biało-niebieskie paski już dawno podbił świat mody nadmorskich miejscowości. Często można zobaczyć torebki wykonane w podobnym stylu – worki mogłyby idealnie do nich pasować! Czym jeszcze wygrywają z klasycznymi reklamówkami? Są o niebo wygodniejsze, bo każdy taki bawełniany worek można z łatwością zamknąć bez wiązania supłów, które w pośpiechu trudno jest rozplątać.

Worki do torby na każdą drobnostkę

Na drogę często bierze się ze sobą kanapki lub inne jedzenie, które pakowane jest w foliowe torebki albo papier, który szeleści. Worki podróżne mają to do siebie, że są cichutkie i drobne, a dzięki temu zmieszczą się do każdej torby. Jednocześnie mogą być stosowane na schowanie nieco większych przedmiotów, jakimi są chociażby kosmetyki. Bawełniana kosmetyczka? Czemu nie! Na pewno sprawi, że będziesz najbardziej oryginalną osobą wśród swoich znajomych. Worki podróżne sprawdzą się także do ładowarek oraz różnego worek na lawendęrodzaj sprzętu elektronicznego – nie będą się więcej poniewierać po walizce, bo dzięki temu rozwiązaniu ulokujesz je w jednym miejscu aż do momentu wyjęcia z torby.

Worek, bo spray na komary jest zbyt mainstreamowy

Znudziło Ci się używanie sprayów na komary, a tym bardziej wszystkich uleczających maści już po fakcie pogryzienia? Kup woreczek z lawendą. Ładnie pachnie, wygląda elegancko, a do tego odstrasza wszelkie komary i mole swoim zapachem. Długa wstążka, którą worek jest związany, pozwala na przymocowanie go w dowolnym miejscu.

Wyjazd od razu staje się lepszy, kiedy nawet pakowanie się do niego dobrze nas nastraja. Woreczki podróżne zadbają o Twoje nastawienie zarówno przed, jak i po podróży – wszystko będzie schludnie poukładane, brudne nie pomyli się z czystym, a jedynym, przyjemnym zmartwieniem będzie wybór ulubionego designu.

Przewiń do góry