jesienny dzień

Najlepsze aleWorki na deszczowe dni

Choć jesień bywa pochmurna i deszczowa, to Twoje stylizacje mogą być wręcz przeciwne. Kolorowe barwy aleWorków rozchmurzą każdy mglisty dzień, dodając ciekawego akcentu i jednocześnie będą praktycznymi towarzyszami Twoich podróży – wodoodporny materiał uchroni notatki podczas drogi na uczelnię, kanapki w drodze do pracy, a także wiele innych!

Modne jesienne kolekcje aleWorków

Październik to taki moment, jesienny worekktóry zaczyna kojarzyć się z chłodniejszymi dniami i szarym kolorem nieba zarówno o poranku, jak i wieczorem. Smutne twarze wokół, smutne stylizacje, smutny świat. Dlatego warto dodać mu nieco radości, włączając do swoich ciuchów dodatkowy element, jakim są stylowe plecako-worki w nawet najbardziej szalonych i odważnych barwach, dzięki którym ożywisz całe otoczenie! Sprawdzą się przede wszystkim kwiatowe wzory – kolorowe roślinne motywy urozmaicą każdy ponury i szaro-bury dzień. Wywołają uśmiech u każdego, kto tylko rzuci na nie okiem, przechodząc mimochodem! Geometryczne wzory podbijają ostatnio świat nie tylko paznokci, ale także wiele innych sfer. W tym aleWorki, które dzięki nim są modne i na topie ostatnich trendów. Dla tych, którzy wolą tradycyjne rozwiązania, także coś się znajdzie – klasyczne jednokolorowe worki nigdy nie utracą swojego wdzięku i zainteresowania! Najbardziej uniwersalnym modelem jest czarny plecako-worek – będzie pasował do wszystkiego, nawet najbardziej szalonej stylizacji. Jednak hitem tej jesieni jest musztarda – a właśnie w tym odcieniu jest kolejny aleWorek! To ona podbija czerwony dywan tego sezonu i jest kolorem, który musi znaleźć się w Twojej szafie. Inną opcją może być ceglasta czerwień. To także klasyczny, piękny odcień, który zdobi najbardziej wymagające osoby, a w przypadku plecako-worka sprawdzi się niezawodnie!

Nieprzemakalne plecako-worki? Da się zrobić!

Nie tylko są stylowe i dobrze się sprawdzają jako kolorowy akcent, ale też praktyczne, bo mieszczą dużo rzeczy, między innymi notatki, buty czy bluzki na zmianę, portfel, a żółty worekmałe kieszonki w niektórych modelach mogą być przeznaczone na drobne albo pierwsze jesienne kasztany. To nie koniec ich zalet! Plecako-worki, które wyżej opisujemy, są także nieprzemakalne. A czego więcej trzeba w tym wilgotnym, obfitującym w deszcze sezonie? Im żaden deszcz nie jest straszny – zawartość aleWorków jest całkowicie bezpieczna, bo nawet jedna kropla wody nie dostanie się przez ekoskórę czy kodurę. Dodatkowo instagramowe kolorki worków fantastycznie wychodzą na zdjęciach dzięki intensywności barw i ich oryginalności – z szaloną parasolką może powstać zupełnie inny charakter stylizacji.

Pożegnaj szarą, smutną jesień z kolorowymi wzorami aleWorków! Jak mówi cytat ze słynnej bajki o pandzie: „nie chodzi o to, żeby bać się burzy – chodzi o to, żeby tańczyć w deszczu”. Z nieprzemakalnymi plecako-workami teraz jest to możliwe bez żadnych przeszkód.

Przewiń do góry