zabawki w worku

Eko upominek na Dzień Dziecka

Każdego roku w połowie maja rodzice zaczynają intensywnie zastanawiać się, jaki upominek na Dzień Dziecka sprawić swoim pociechom. Niemal zawsze to główkowanie kończy się tak samo i maluch otrzymuje zestaw klocków lub pluszaka – niech w tym roku będzie inaczej! Sprawdź, co jeszcze może ucieszyć Twoje dziecko.

Eko upominek na Dzień Dziecka

Prezentem, który sprawi radość każdemu dziecku jest ekologiczny plecako-worek – sprawdzi się on świetnie zarówno w ostatnich tygodniach szkoły, jak i podczas wakacyjnych wycieczek. Duża różnorodność wzorów i modeli sprawia, że znalezienie idealnego upominku pasującego do charakteru pociechy jest bardzo łatwe. Duże, pojemne plecaki sprawdzą się przede wszystkim dla nastolatków. Występują w kilku kolorach, również w najmodniejszej w tym roku żółci, z pewnością więc zadowolą nawet wybrednych. Z kolei młodszym dzieciom z okazji Dnia Dziecka warto sprezentować kolorowy worek, w który wychodząc na dwór lub do przedszkola, spakują swoje skarby i ulubione zabawki. Ponieważ wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, to niestraszne im są nawet zabawy w poszukiwaczy przygód i piratów.

Prezent na 1 czerwca z przesłaniem

Worek z aparatemZamiast standardowych worków z printem nastolatkom można podarować te w wersji z napisem lub zabawną grafiką. Modele z kolekcji stworzonej przez plastyka, Jana Szopę, są tak charakterystyczne, że widząc je na ulicy, ciężko przejść obojętnie – na niemal wszystkich znajdują się czarno-białe rysunki lub napisy. Decydując się na podarowanie upominku w tym stylu, warto postawić na torbę lub worek, który będzie pasował do jej osobowości – grafika może przedstawiać ulubione zwierzę czy też hobby. Ktoś marzący o karierze fotografa lub modelki na pewno ucieszy się z designerskiej torby z obrazkiem przedstawiającym legendarny aparat Yashica.

Miły upominek dla dziecka

worek dla dzieckaWarto wykorzystać okazję i sprawić, by upominek na Dzień Dziecka stanowił dla pociechy zachętę do nauki czy też utrzymywania porządku. W drugiej roli świetnie sprawdzą się kolorowe i estetyczne bawełniane worki, w których maluchy mogą trzymać swoje klocki albo zabawkowe figurki. Dla dzieci, które lubią zabawę w podróżowanie lub w przeprowadzkę, będą one też świetnym akcesorium! Decydując się na sprezentowanie dziecku kolorowych worków, warto od razu do środka włożyć jakąś zabawkę, dzięki czemu dziecko bardzo łatwo wyrobi sobie nawyk odkładania rzeczy po skończonej zabawie właśnie do woreczka.

Jak zapakować prezent na Dzień Dziecka

Dobrym rozwiązaniem jest nie tylko podarowanie na Dzień Dziecka eko upominku, ale też zapakowanie go w sposób przyjazny środowisku. Do tego celu można użyć popularnego szarego papieru, ale warto pójść o krok dalej i sprawić, żeby już z zewnątrz prezent robił piorunujące wrażenie. Jak to zrobić? Zapakować niespodziankę do ozdobnego jutowego worka z kolorową naszywką lub wstążką. Taka forma jest znacznie lepsza niż jednorazowa torebka prezentowa, bo przecież taki worek świetnie nada się potem do przechowywania.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka warto obdarować najmłodszych prezentem bardziej oryginalnym niż kolejny samochodzik czy też lalka do kolekcji – w tym roku postaw na upominek, który będzie nie tylko ładny, ale też praktyczny i przyjazny naszej planecie!

Przewiń do góry