Kiermasz rękodzieła “Kreacje zdolnych babek”

W tę sobotę odbyło się już 4 spotkanie zdolnych babek, na którym ja i aleWorek byliśmy dopiero po raz drugi. Tym razem spotkaliśmy się w Strefa kultywator przy ul. Zielonej 8 w Poznaniu. Mróz dawał się we znaki, ale kto był, na pewno nie żałował, bo było na co popatrzeć!

Nie byłabym sobą, gdybym czegoś nie wywinęła. To zdanie coś ostatnio za często się u mnie w słowniku pojawia… no ale przejdźmy do tego, co tym razem zrobiłam. Chciałam upamiętnić ową sobotę i skrzętnie szykując wszystkie rzeczy na kiermasz, nie mogłam się zdecydować, który obiektyw wziąć ze sobą. W końcu podjęłam decyzję i zadowolona pojechałam na miejsce. Zdążyłam zrobić 4 zdjęcia, zanim ujrzałam prosty komunikat “brak karty”. Tak oto zamiast posiadać swoje zdjęcia z wydarzenia, posiłkuję się cudzymi (z resztą bardzo ładnymi). A kartę pamięci do aparatu chyba na stałe sobie gdzieś zamontuję. Szersza relacja wydarzenia i wspomniane zdjęcia dostępne tutaj: www.codziennypoznan.pl

Już czekam na kolejne Kreacje zdolnych babek, bo oprócz tego, że mam okazję pokazać moje cud-miód woreczki, to zawsze w okolicy pojawi się mój jakiś znajomy/znajoma, który wpadnie na plotki i kawkę 🙂 Pomocnikom dziękuję za wsparcie!

Przewiń do góry